• سیم خاردار تیغی
  • سیم خاردار تیغی

توری تیغی ( تبری )

در سال های اخیر نوعی جدید از سیم خاردار جنگی با نام سیم خاردار تیغی یا ژیلتی یا ناتویی و یا تبری که در ایران غالباً به نام سیم خاردار تیغی شهرت دارد به بازار ارائه شد.تفاوت این محصول با سیم خاردار های جنگی قدیمی در جنس و شکل خار آن می باشد.جنس خار آن از ورق گالوانیزه به ضخامت ۵ میلیمتر و به شکل های تبری ، ستاره ای و … تولید می شود .این محصول به علت تیز و برّنده بودن و فشردگی خارها از خاصیت ایذایی و ممانعت کننده ی بیشتری بر خوردار است و به این دلیل مورد توجه مصرف کننده قرار گرفته است .

حلقه های این نوع سیم خاردار از قطر های 60 سانتیمتر الی 100 سانتیمتر موجود می باشد.قطر مفتول بین 3 تا 3.2 میلیمتر از جنس گالوانیزه گرم می باشد.فاصله های تیغ ها بین 5 تا 6 سانتیمتر بوده و هر کلاف آن با قطر 60 دارای 62 حلقه با وزن 11 کیلوگرم می باشد که به طور استاندارد 10 تا 12 متر طول را پوشش میدهد.سیم خاردارهای با قطر 90 و 100 سانتیمتر از 64 حلقه تشکیل شده و وزن هر کلاف بین 17 تا 21 کیلوگرم می باشد. به طور استاندارد هر کلاف با قطر 90 و 100 سانتیمتری این نوع سیم خاردار حدود 17 متر طول را پوشش میدهد.

  • سیم خاردار تیغی

مشخصات فني :

۱- این محصول نیز هم به صورت خطی و هم به صورت حلقوی تولید میشود .
۲- قطر مفتول ۲.۵ می باشد.
۳- قطر حلقه ها به صورت دلخواه از ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی متر تولید می شود. ولی عموماً سایز های ۶۰ و ۹۰ سانتی متر مورد توجه مشتریان قرار دارد.
۴- نوع گالوانیزه مفتول اصلی : مفتول گالوانیزه گرم و مطابق جدول شماره ۵

شرکت صنعتی فردشاهین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت صنعتی فردشاهین میباشد. © ۱۳۹۶