• توری حصاری با روکش PVC
  • توری حصاری با روکش PVC

توری حصاری با روکش PVC

توری حصاری نوعی محافظ است که از سیم مفتولی تولید می شود. این توری قابل تولید از سه جنس می باشد : ۱- فولاد ۲- گالوانیزه گرم ۳- گالوانیزه روکش پی وی سی

فولاد سیاه در مناطق گرم و خشک و مکانهایی که نیاز به ظاهر زیبا ندارد قابل استفاده است و سرعت زنگ زدگی و خردگی این نوع توری حصاری بسیار کند می باشد و عمر مفید این نوع توری تقریبا حدود ۲۰ سال است.فولاد گالوانیزه در مناطق مرطوب ، خشک ، گرم ، سرد و هر نوع آب و هوایی قابل استفاده است به هیچ عنوان زنگ نمیزند و خرده نمی شود ، ظاهری زیبا دارد و عمر مفید این نوع توری تقریبا ۴۰ سال است. قیمت این نوع توری تقریبا ۳۰٪ بیشتر از فولاد سیاه است.

توري حصاري با مفتول گالوانيزه و روكش پي وي سي در سالهاي اخير بسيار مورد توجه قرار¬گرفته است. دليل اصلي آن مقاومت بالاي آن در مقابل شرايط جوي، رطوبت هوا و بارانهاي اسيدي مناطق صنعتي است. از طرفي امكان انتخاب رنگهاي مختلف و زيبا، و تناسب اين نوع توري فولادي با رنگهاي طبيعي و كيفيت بالاي مواد و ثابت بودن رنگ آن در مقابل اشعه UV هر روز مصرف كنندگان آن را افزايش ميدهد.

فولاد گالوانیزه با روکش پی وی سی نیز در انواع آب و هوا قابل استفاده می باشد و در مکانهایی استفاده می شود که جلوه زیبای کار بسیار مد نظر باشد قیمت این نوع تقریبا ۲۰٪ از گالوانیزه بیشتر است.سایز چشمه توری حصاری بر حسب سانتیمتر بیان می شود و زمانی که گفته می شود توری حصاری چشمه ۵ یعنی فاصله بین ضلعهای روبروی همدیگر لوزی توری حصاری ۵ سانتی متر است.

  • توری حصاری با روکش PVC

مشخصات فني :

۱- نوع مفتول: گالوانيزه گرم طبق مشخصات جداول شمارۀ ۱ و ۲ و ۵ است
۲- قطر مفتول مركزي: ۲ تا ۳ ميلي متر
۳- قطر مفتول با روكش: ۳.۲ تا ۵ ميلي متر
۴-مشخصات چشمه و عرض و طول رول‌ها همانند توري حصاري گالوانيزه است.

در جدول شمارۀ ۸ وزن يك متر مربع توري حصاري با روكش پي وي سي از نوعي كه بيشتر توليد و مصرف مي‌شود، آمده است.

جدول شماره ۸
قطر مفتول با روکش ( ميلي متر )چشمه ( سانتي متر )قطر مفتول مركزي (ميلي متر)وزن يك متر مربع (كيلوگرم)
۳۵۲۱.۶۵۰
۳.۲۵۲.۲۱.۸۰۰
۳.۲۵۲.۵۲.۲۵۰
۴.۵۵۲.۷۲.۷۰۰

نكته: كيفيت مفتول و توري ‌هاي روكشدار پي وي سي اين شركت در كشورهاي امارت متحده عربي، عراق و آسياي ميانه بسيار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.

شرکت صنعتی فردشاهین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت صنعتی فردشاهین میباشد. © ۱۳۹۶